Uncategorized

10 ciekawych faktów dla koszulek miłośników

Fascynujące koszulki fakty
Po tak długim skomponowaniu tej klasycznej odzieży zdałem sobie sprawę, że istnieją pewne fundamentalne obawy dotyczące koszul, na które nie mogłem odpowiedzieć. Zrozumiałem, że James Dean sprawił, że nie miał żadnego pojęcia, że ​​był to tylko produkt męski lub że Fitzgerland był pierwszym, który oficjalnie go wykorzystał.
Sprawdziłem więc wiele faktów koszulek, a także tutaj 10 moich ulubionych. Jest ich wiele w Internecie, jednak są to te, które naprawdę pozostaną z tobą, a także przyjemne, aby kogoś pokazać. Pomyśl o tym o aktualizacji naszego starszego publikacji z TEE Shirts Trivia.
Czy zrozumiałeś, że: słowo „T-shirt” zostało po raz pierwszy wykorzystane w 1920 roku przez autora F. Scotta Fitzgeralda. Słowo pojawiło się po raz pierwszy w słowniku Merriam-Webster w latach dwudziestych XX wieku.

2. T-shirty były początkowo używane jako bieliznę kawalerów, którzy nie rozumieli dokładnie, jak szyć lub wymieniać guziki.
3. Koszulki koszulki były zrobione z tego, co teraz myślimy o oburzającym: skórze aligatora, bawełny, przędzy, złota lub ludzkich włosach.

4. Przez długi czas koszulki były tylko dla faceta, mającym na celu zaprezentowanie męskiej postaci.

5. James Dean spopularyzował koszulki jako produkt modowy, a nie tylko bieliznę.

6. Tropix TOG mają „winę” za trend popkultury wokół koszulek. To był pierwszy biznes, który upiększał ich ikonami pop, a także hasłem w latach 50. XX wieku. Utrzymywał oryginalne pozwolenie na drukowanie postaci Walta Disneya.

7. Koszulki z barwnikami krawatowymi słynęły z ruchu hipisowego w latach 60.

8. Dopiero w latach 70. koszulki po raz pierwszy po raz pierwszy przeszły do ​​wybitnej kultury. Właśnie wtedy rozpoczęła się kampania „I <3 New York”, aby zmienić zrozumienie miasta, od brudnej, pokrytej przestępczością miejsce po miejsce wakacji. 9. Najbardziej kosztowne koszulki kosztują 400 000 USD, z 16 diamentami. 10. „Czaszka” jest najważniejszą rzeczą na koszulce, a ponad milion użytkowników zakłada znany projekt! Mogliśmy do tego znacznie przyczynić? 21 czerwca to światowy dzień koszul. Coca Cola była pierwszą, która promowała się za pomocą koszulek. Największe koszulki TEE to 93,2 m (305 stóp 9,28 cala) długości, a także 62,73 m (205 stóp 9,68 cala), a także ujawniono przez Equilibrios Camisetas promocionais (Brazylia) w Navegantes, Santa Catarina, Brazylia, Brazylia, 11 października 2014. Wykonanie 1 koszulki wymaga 2700 litrów wody. Jedna osoba wypiłaby to w 900 dni. 0/5 (0 recenzji)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *