Clothing Accessories

Fakty podczas kupowania okularów słonecznych – twoje oczy powiedzą ci

, aby kupić świetną parę okularów przeciwsłonecznych? Świetnie! Odcienie nie tylko ochronią twoje oczy przed surowością natury, a także otoczenia, ale również natychmiast zwiększą twój wygląd, zapewniając tę bez wysiłku stylową osobowość. Wybierz ten, który najlepiej pasuje do Ciebie. Jednak, o czym należy przemyśleć, zanim dojdziemy do ilorazu stylu. Powiedzmy nam dopiero po tym, jak się z nimi pójdziesz. Sprawdzone.
1. Ochrona UV
Jest to zdecydowanie najważniejszy problem podczas kupowania okularów przeciwsłonecznych. Większość promieniowania UV, które docierają do naszego świata, to UVA, a także UVB. Chociaż UVA są powszechne przez cały rok, a także UVB latem, oba są podobnie szkodliwe. Dlatego poproś optyka / sprzedawcę o dostarczenie marek zapewniających całkowitą ochronę UV. Krótkoterminowa ekspozycja na dłuższy okres może zwiększyć możliwości zaćmy, a także raka oczu; podczas gdy długotrwałe narażenie może prowadzić do uszkodzenia siatkówki, a także spowodować zwyrodnienie plamki. Wszystko tego można uniknąć, wybierając parę, która naprawdę się chroni.
Źródło: YourStylemag.com2. Jakość optyczna
Soczewki naziemne lub cyfrowe oferują znacznie lepszą jasność widzenia niż soczewki naciskowe. Złe soczewki wysokiej jakości powodują niewyraźne widzenie, zmęczenie, a także ból głowy, gdy użytkownik nieustannie próbuje się skupić. Prosta metoda odkrycia tego samodzielnie – trzymaj okulary od siebie, a także spójrz na bezpośrednią linię. Jeśli linia nie pojawia się bezpośrednio, nie są one wielkiej jakości optycznej; Wyjątek programu może być tym, który jest przepisany przez optyka. Ponadto soczewki spolaryzowane, a także te z wykończeniem antylśnieniowym są najlepsze do zmniejszenia olśnienia.

[Przeczytaj także: okulary słoneczne dla okrągłej twarzy]
Źródło: pkfashionstyle.com3. Wygodne dopasowanie
Niektóre soczewki mogą wyglądać po prostu niezwykle, jednak mogą nie wydawać się tak komfortowe, gdy spoczywając na nosie, jak i uszy. Przytrzymaj ten impuls, a także rozejrzyj się na inne wspaniałe marki oferujące dokładnie ten sam styl oraz duży komfort. Rozmiar okularów słonecznych powinien odpowiadać twojej umowie zarówno z rozmiarem, jak i typem, aby zwiększyć bogactwo całego wyglądu, a także romans.
Źródło: blogspot.in4. Trwałość
Zdecydowanie chcesz, aby Twoja ulubiona para okularów przeciwsłonecznych trwała dłużej. Naszym przyjemnością byłoby rozwinąć ramkę, a także wysoką jakość obiektywu, zanim przesuniesz się po tę parę. NXT Poliuretan, a także soczewki materiału poliwęglanu są najlepszymi opcjami, ponieważ są one bardzo odporne na efekt. Wybierz je w dowolnym momencie nad szkłem, który ma tylko jeden dodatni, tj. Bycie odpornym na zarysowanie może jednak Reprezentacja Iranu w piłce nożnej mężczyzn Koszulka złamać przy uderzeniu. Kiedy patrzymy na ramki, zarówno nylon, jak i plastikowe ramy są silne, wszechstronne, a także lekkie, jednak mogą podlegać kruchości przez pewien czas. Metalowe ramy będą mocne, lekkie, ale sztywne.

Źródło: Turingboot.co.uk5. Marka
„Styl to metoda stwierdzenia, kim jesteś bez konieczności mówienia”; Nikt z nas nie może zgodzić się z Rachel Zoe. Bez pytań styl pochodzi tylko od mistrzów. Porzuć wszystkie oferty w Internecie, a także stopy dyskontowe od strąconych lub masowych okularów Atalanta BC Koszulka przeciwsłonecznych, a także „inwestuj” w świetną markę. W okolicy Ray-Ban, Oakley, Prada Eye Wear, Tom Ford, Bvlgari, Diesel, Fendi, a także wiele innych. Nie spiesz się i wybierz ten, który Cię reprezentuje.
[SC: MediaD]

6. radzić sobie z typem
Często mówiono, ale najważniejszą, a także kwintesencją zasady wyboru okularów słonecznych jest Twoja umowa z typem. To może naprawdę zrobić lub złamać twój obraz. Czas chwycić lustro! Kwadratowa twarz: widoczne czoło, mocna linia szczęki, a także prawie równa długość, a także szerokość określa kwadratową twarz. Jeśli masz taki jak Mario Lopez, poszukaj ram z miękkimi okrągłymi liniami lub ramkami bez krawędzi. Okrągłe ramy mogą dodać odważny kontrast z Gamba Osaka Koszulka twoją umową, a lotnicy też będą wyglądać świetnie. Jeśli masz jakiekolwiek inne typy, nie wierzą dwa razy przed ich wniesieniem. Okrągłe twarz: słynny raper, autorka tekstów Kayne West ma dwie rzeczy, które chciałby każdy facet – super gorącą połowę Kim Kardashian, a także fantastyczny sens stylistyczny. Sprytnie wybiera ramki, które są nieco większe niż jego twarz, co sprawia, że jego policzki wyglądają szczuplej. Nieco kątowe i prostokątne ramki również dodają długości do okrągłej umowy, z którą charakteryzuje się równą długością i szerokością, jednak przy wielu miękkich kątach i pełniejszych policzkach. Więc śmiało, a także obnosić się z idealną parą odcieni podczas następnej wycieczki.
Źródło: Images99.comoval Face:
Wysokie kości policzkowe oraz podbródek nieco węższe niż czoło definiują owalną twarz. Proporcje są dość zrównoważone dla tej umowy z typem. Osoby z owalnym, z którymi mogą cieszyć się wyborem dowolnego rodzaju ramy. Po prostu upewnij się, że twoje ramki są szersze niż najszersza część umowy, a także YoTwoje oczy znajdują się dokładnie na środku okularów. Wydłużona twarz: okrągłe lub kwadratowe ramki nie jest tak dobrze duże, są idealne do wydłużonych (prostokątnych) twarzy. Lotnicy pomagają poprawić policzki, a także kości szczęki. Faceci nigdy nie kupują swoich okularów przeciwsłonecznych w Internecie, nie próbując podobnych wcześniej, ponieważ prawidłowy rozmiar ramek ma ogromne znaczenie dla Twojej umowy z typem. Snowboarder Shaun White jest rozumiany dla swoich okularów przeciwsłonecznych Holbrook Shaun White Signreat.

Diamentowa twarz:
Radzą sobie z typami, które muszą naprawdę wypróbować wiele ramek przed zerowaniem po właściwej. Jednak to też nie jest trudne. Szerokie czoło, wysokie kości policzkowe, wąski podbródek, a także linia szczęki wymagają idealnej ramy, aby podkreślić uderzające cechy. Okrągłe i prostokątne ramy, okulary bez krawędzi dobrze pasują do twarzy w kształcie diamentu.
Jesteśmy pozytywnie, że jesteś teraz wyposażony we wszystkie niezbędne informacje, które wymagają przed wybraniem odpowiednich okularów słonecznych, aby zwiększyć swoją pewność siebie, a także dbać o oczy. Powodzenia, a także patrzeć na gwiazdy!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *