Uncategorized

Balsam kalamowy: korzyści i zastosowania uroku

Zdarza się, że jest to jeden z najbardziej uspokajających i pielęgnujących składników w naszej szafce kosmetycznej. Jest to balsam kalamowy, który od setek lat przetrwał czas na jego kojące i uspokajające właściwości.

Balsam kalamowy jest zazwyczaj różowy z gładką konsystencją. Wcześniejszy cynk, który jest obecny w balsamie kalaminy, zastosowano w niciach i gazie do wiązania się wokół ran. Tlenek cynku obecny w kalaminie pomaga szybciej leczyć ranę i drobne dolegliwości i to jest powód, dla którego kalamina jest szeroko stosowana w leczeniu pryszczów i trądziku. Jest również bardzo skuteczny w leczeniu oparzeń słonecznych. Gliceryna i olej rycynowy obecny w balsamie pomaga utrzymać nawilżenie skóry i działać na skazy istniejące na skórze. Kalamina była używana przez różne osoby, ponieważ lata na różne obawy skóry.

Ten balsam kalamowy jest sprzedawany pod różnymi markami pod różnymi nazwami. Jednym z popularnie znanych balsamów kalaminy jest kalamina Lacto sprzedawana przez Piramal Healthcare.
Korzyści z zakresu korzystania z produktów kalaminy Lacto
1. Ulepszony odcień skóry
Kalamina ma „kaolin”, składnik, który zwiększa rozwijającą się promienną skórę. Po nakładaniu codziennie na twarz, wykonuje swoją pracę jako fantastyczny krem nawilżający, który przeskakuje w poprawie odcienia skóry.
W tej samej nucie działają klasyczny balamina Lacto Calamine, który silnie odżywia i nawilża skórę. Działa absolutnie świetnie jako płaszcz bazowy przed nałożeniem makijażu. Dzięki regularnemu użytkowaniu pomaga również rozjaśnić ciemne plamy, utrzymuje nawodnienie skóry i bez trądziku.

2. Krem przeciwsłoneczny
Nie trzeba zawsze wybierać luksusowych filtrów przeciwsłonecznych dostępnych poza półką do walki z promieniami UV. Użyj Lacto Calamine Sun Shield, która pomaga zabezpieczyć skórę przed szkodliwymi promieniami UVA/UVB. Dzięki SPF 30 PA ++ i witaminowi E składnikom odżywczym, ten filtr przeciwsłoneczny kalaminy Lacto gwarantuje zmniejszenie ciemnych plam i pigmentację.

Nie tylko twarz, możesz również zastosować balsam kalamowy na ramionach, zanim wyjdzie na słońce. Pomoże to zabezpieczyć delikatną skórę przed Suntan i Sunburn. Nieważne, jeśli zapomnisz nosić krem przeciwsłoneczny i stawić czoła oparzeniom słonecznym na ciele. Następnie możesz również zastosować balsam kalaminy na dotkniętym obszarze dwa lub trzy razy dziennie, aby zobaczyć widoczne wyniki.
[SC: MediaD]

3. Redukcja blizny
Niepokojesz czerwonymi śladami na skórze? Balsam kalamowy pomaga odżywić skórę i zmniejszając ślady ze stałym użyciem. Balsam można również zastosować jako podstawę do makijażu, która pomaga mu tworzyć warstwę ochronną między makijażem a skórą.

6. Kojące środki na toksyczne Club Tijuana Koszulka rośliny
Kiedy skóra kontaktuje się z trującym bluszczem, naczynia krwionośne rozwijają luki, które wyciekają przez skórę, powodując pęcherze i swędzenie. Gdy ostygniesz skórę poprzez nakładanie kalaminy, luki te kurczą się w celu zmniejszenia płynów. Zatem kalamina okazuje się skuteczna, gdy dotyczy kontrolowania swędzenia i emanowania pęcherzy spowodowanymi przez toksyczne rośliny.
7. Przeciwkoagowanie
Na tym świecie nie ma kobiety, która nie martwi się zmarszczkami i tworzącymi linie na jej twarzy, prawda? Ponieważ wszyscy powinniśmy iść na tę ścieżkę pewnego dnia, Reprezentacja Iranu w piłce nożnej mężczyzn Koszulka dlaczego nie oddać się technik odnawiania skóry.
Jedną z takich technik dowodowych jest krem przeciw starzeniu się kalaminy Lacto, który buduje twardość skóry poprzez zwiększenie elastyczności kolagenu.
8. Bez smarowania
Tłuszczowa skóra jest najbardziej kłopotliwa. Pośpiesznie do tego nieszczęścia z jego niebiańskimi cechami to balsam kalamowy dla tłustej skóry. Balsam kontrolny oleju kalaminy Lacto obejmuje duże ilości kaoliny i gliceryny, które ułatwiają wystarczającą wilgoć i kontroluje nadmiar oleju.

9. Cleanser
Dzięki klastrowaniu ruchu i zamieszaniu, z którymi mamy do czynienia na co dzień, Chelsea FC Koszulka wielu z nas z pewnością będzie musiała stawić czoła problemom pryszczonym. Wybierz głębokie mycie twarzy Lacto Calmiine, aby uniknąć zatykania porów. W przypadku ekstraktów malinowych kalamina Lacto jest najlepszym wyborem do redukcji pryszczów i uzyskania świeżo wyglądającej skóry.

10. Hydration
Zimy są zawsze szorstkie dla ludzi o skrajnej suchej skórze. Takie kobiety są niezbędne, aby zachować wilgoć skóry. Udowodnienie, że warto nawilżyć skórę, to balsam do nawodnienia bilansu skóry Lacto. Zawartość kaoliny i aloesu w balsamie skutecznie uspokaja skórę i utrzymuje ją nawodnienie.

11. Kalamina dla kobiet w ciąży
Swędząca skóra na brzuchu i brzuchu jest powszechnym widokiem w przypadku kobiet w ciąży. Kalamina znana z łagodności jest znacznie bardziej stosowana w leczeniu problemów ze skórą, które pojawiają się podczas ciąży. Pamiętaj, aby stosować balsam do swędzącej skóry podczas ciąży, regularnie i zauważaj wyniki.
Balsam kalamowy to magiczna mikstura o magicznych właściwościach, z której każda dziewczyna powinna używać bez przerwy.
Źródło obrazów: Amazon

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *