Uncategorized

Czy jesteś (w pełni) bankowością produktów, usług producenta odzieży?

Czy jesteś (w pełni) bankowość na produktach, usług twojego producenta odzieży?
24/10/2018, opublikowane przez Alanic Global
Dzisiaj producenci odzieży najlepszych hurtowych wykonywali gigantyczne skoki w branży, notując jakość swoich produktów i usług oraz pobierając stosunkowo niskie za swoje oferty. Ale nawet wtedy większość sprzedawców detalicznych nie wykorzystuje tych wydarzeń, wciąż trzymając się tradycyjnych wyobrażeń o tym, jakie producenci powinni sprzedawać hurtowe.
Czy jesteś jedną z tych firm? Czy w pełni bankowujesz na produktach i usługach swoich dealerów odzieży mody i fitness? Mówimy ci.
Oto 5 sposobów, w jakie ograniczasz rozwój swojej działalności i marża zysku, na którą naprawdę zasługujesz – 5 sposobów, w jakie nie korzystasz z producenta odzieży.
1. Jesteś obojętny na model Dropshipping
Dropshipping zmienia sposób, w jaki sprzedawcy odzieży i hurtownicy prowadzą działalność. Sprzedaż online (a nawet offline) i pozwalanie producentom obsługiwać wszystkie kłopotliwe backend, w tym zarządzanie zapasami i wysyłkę do klientów, sprawia, że ​​prowadzenie firmy odzieżowej jest tak łatwe i wygodne, jak to tylko możliwe. Wielu producentów oferuje obecnie usługi dropshipping i prawdopodobnie również. Czy bankowasz w tej usłudze?

2. Nadal zdecydujesz się na regularne hurtowe – bez dostosowywania
Dostosowanie hurtowni odzieży jest dziś nie tylko ważne, raczej niezbędne jest przetrwanie; Aby odwołać się od konkretnych potrzeb i preferencji docelowego konsumenta, a także rozkwit na rynku hiperkonkurencyjnym. Najlepsi producenci dostarczają sprzedawcom detalistów do łatwej i szybkiej personalizacji swojej luzu. Bank na nim! Uczyń swoją hurtową i zadowolony klientów na bardziej osobistym poziomie
3. Nawet nie zastanawiałeś się, czy zostać dystrybutorem odzieży
Podczas gdy kilka lat temu zostanie dystrybutorem odzieży było odległym myślą z mnóstwem stresu i dużym wymogiem kapitałowym, tak nie jest. Wielu hurtowych producentów odzieży fitness zapewnia małym firmom łatwy proces złożenia wniosku i zostania ich oficjalnym dystrybutorem. Szansa na współpracę z wiodącymi markami produkcyjnymi nie tylko oferuje wysokie zyski, ale także otwierać wiele bramek możliwości łatwego skalowania firmy na wyższy poziom.
4. Uważasz, że małe i nie chcesz skalować swojej firmy za pomocą własnej linii etykiet prywatnych
Rozpoczęcie własnej prywatnej linii fitness, mody i odzieży stylu życia stało się tak łatwe, jak to tylko możliwe. Najlepsi producenci oferują szerokie ustalenia i łatwe udogodnienia, aby wprowadzić to marzenie w swoje duże katalogi, łatwą personalizację, przystępne ceny masowe i szerokie kanały dystrybucji. Zrób więc dzisiaj krok, zaplanuj i uruchom własną linię odzieży prywatnej i reprezentuj (dumnie) charakterystyczną markę na rynku detalicznym.
5. Stresujesz się małymi rzeczami zamiast wybierać kierowników klientów
Prowadzenie firmy odzieżowej wymaga ciężkiej pracy i wielozadaniowości, które czasami mogą być dość stresujące. Może twoja hurtowa jeszcze nie dotarła; Może to nie to, co zamówiłeś; A może chcesz wymienić swoją hurt z czymś innym. W takich czasach montaż stresu. Prostym rozwiązaniem jest wybieranie dyrektorów klientów producentów i poszukiwanie osobistej pomocy. Prawie każdy najlepszy producent ma dziś oddaną pomoc klientów w celu rozwiązania każdego dużego i małego wydania sprzedawców detalicznych. Skorzystaj z tego.
Są to 5 ofert twojego producenta, na których nadal nie bankowujesz. Korzystają z nich i skaluj swoją działalność i dość łatwo popraw zysk.
Tagi:
Producenci odzieży masowej
Producent odzieży
Producenci odzieży
Producenci odzieży w USA
Producenci odzieży USA
Producenci odzieży tanecznej
Producenci odzieży fitness
hurtowe producenci odzieży fitness
Hurtowa odzież treningowa
Hurtowe trening producenci odzieży

0 0 głosów
Ocena artykułu

Zaloguj sie

Etykieta

Nazwa*

E-mail*

Adres URL witryny

Etykieta

Nazwa*

E-mail*

Adres URL witryny

0 komentarzy

Inline Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *