Uncategorized

Najwyższy letni przewodnik 2022 po ubranym inspirowanym paryskim wyglądem

Peexo

Moglibyśmy być parysanami, których zawsze ubrały stylowe i ponadczasowe. Często rozmawiamy o ich modzie i otrzymamy pomysły na to, co będziemy nosić latem tego lata, który wymaga naszej uwagi.

Kiedy dotyczy to mody, przyznajmy, że francuskie Reprezentacja Argentyny w piłce nożnej mężczyzn Koszulka kobiety robią to bardzo dobrze. Zasadniczo napisali książkę o łatwym, eleganckim i naprawdę opanowali posiadanie wszechstronnej Cruz Azul Koszulka garderoby kobiet. Oczywiście, szukając inspiracji mody, spojrzeliśmy na niektóre z naszych ulubionych i wielu stylowych konta na Instagramie, aby uzyskać najlepszą modę.

Kiedy nie patrzymy na nasze francuskie Instagramerów, aby uzyskać modne strój letnią inspirację, klasyczne stroje i ogólnie łatwe do ubierania się? Intryguje nas coś w tym magicznym mieście: jego architektura, jego boulangeries i wiele, co ważne, prosty i łatwy styl, jaki ma paryska dziewczyna. Wydaje się, że jest idealnym miejscem do zgubienia się i odkrycia siebie i poczucia stylu, prawda?

Morgan_guillon

Aby dowiedzieć się, jakie ostatnie letnie style na Paryżu wyglądaliśmy na wielu francuskich blogerach modowych na Instagramie i ukradliśmy ich pomysły, aby zobaczyć, jakie style są popularne tego lata, i odkryliśmy, że są pewne podstawowe stroje, które zawsze noszą.

Zobacz też

Buty, moda letnia
Powiedz „tak” do tych marzycielskich obcasów Kopciuszka, którą parę Real Betis Balompie Koszulka jest twój wybór, aby ukończyć lato?

Czytaj dalej, aby odkryć najwyższy letni przewodnik 2022 po ubranym inspirowanym paryskim wyglądem do ultra-krawędziowej garderoby, i uzyskać inspirację do tego, jak noszą każdy przedmiot, aby uzyskać idealny letni wygląd.

Morgan_guillon

Martinson_onfashion

Mariellehaon

Lanakashu

Kseniaa.kov

Kseniaa.kov

Jeanne_andreaa

Faustine.clerc

Elodieromia

Anneorion

amandinebru__

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *