Clothing Accessories

Cotygodniowa aktualizacja wiadomości

Podobnie jak te posty? Śledź nas na Twitterze lub Facebooku – jest to edytowana wersja tego, co czytamy! (Tweetujemy również, jeśli usłyszymy o dobrej sprzedaży za pośrednictwem naszego kanału Corporettedeals na Twitterze.) Możesz również śledzić nas na Pinterest i Instagramie lub za pomocą naszego kanału RSS.
Real Simple daje szybkie rozwiązania dla kilku typowych problemów stóp.
Fashionista ma wieści o możliwym Yokohama F. Marinos Koszulka zakazie mikropęcherzyków.
New York Times ma esej na temat… no cóż, ciężko jest oddać to sprawiedliwość z wyjaśnieniami, więc po prostu przeczytaj go (ale trzymaj się z daleka od komentarzy, chyba że pragniesz mansalujące…).
LifeHacker dzieli nieoczekiwane doświadczenia jednej osoby z biurkiem stojącym.
Blog Slate Doublex pyta: „Dlaczego kobiety przestają podnieść podwyżki w środku kariery?”
Reuters donosi, że Eharmony wprowadzi podwyższoną karierę, „usługa zatrudnienia online, która wprowadzi techniki dopasowywania kompatybilności… do testu na rynku kariery”.
The Washington Post donosi, że kobiety pracujące w Bostonie mogą otrzymać bezpłatne zajęcia negocjacyjne (h/t do arkusza broni).
Nowojorski magazyn nauk o nas mówi ci, o której godzinie powinieneś pić kawę, a także informuje o badaniu, które skutkuje następującym rozczarowującym wnioskiem: „Kobiety, które wyrażają swoje emocje, nie są traktowane poważnie, ale powściągliwość Athletic Bilbao Koszulka emocjonalna nie robi wiele dobrego , zarówno.”
Dla twojego śmiechu tygodnia Toast dzieli się pomysłami na wywiady informacyjne.

PSST: Po obejrzeniu mnóstwa próśb czytelników o inspirację stroju od prawdziwych pracujących kobiet, postaram się zacząć odbywać się na koncie Corporette Instagram. Jeśli masz zabójczy strój do pracy, wyślij go! Jeśli masz własny Instagram i chcesz być opisany z kredytem, ​​użyj hashtagu #RealWomenWorking, aby można je rozważyć… jeśli chcesz być anonimowy (lub nie masz konta na Instagramie), prosimy o snap i napisz do nas (bezgłowe strzały są w porządku). (Mam nadzieję, że nie trzeba powiedzieć, ale kobiety o wszystkich rozmiarach są mile widziane!) – Kat
Ostatnio o CorporeTtemoms…
Rozmawialiśmy o taktyce jedzenia w restauracjach z dziećmi.
Kat podzieliła się ubraniami dla Reprezentacja Niemiec w piłce nożnej mężczyzn Koszulka pracujących matek, w tym podstawy macierzyńskiej i ubrania biurowe.

Czy coś przegapiliśmy? Dodaj je tutaj lub wyślij je na adres news@corporette.com. Dziękuję Ci! Ponadto: jesteś mamą czy mamą? Nie przegap aktualizacji wiadomości w CorporeTtemoms.

Clothing Accessories

Cotygodniowa aktualizacja wiadomości

Cut zapytał: „Czy projektanci mody mogą naprawdę nauczyć się być zrównoważonym?”
Tymczasem M.M. Blog Lafleur, The M Dash, podzielił się najlepszymi sposobami przechowywania, mycia i naprawy ubrań, aby trwały dłużej.
Vogue poinformował, że projektant Brandon Maxwell jest obecnie dyrektorem kreatywnym Walmart swoich „podwyższonych” marek modowych, całkowicie bezpłatnym montażem i miarę.
New York Times poinformował, że Cora Harrington nie będzie już publikować swojego popularnego bloga, The Lingerie Addict, który założyła 14 lat temu.
New York Timesa spojrzał na koncepcję „szklanego klifu” w kontekście powstania gubernatora Kathy Hochula i tego, co próbuje osiągnąć jako gubernator.
Ladyparts przeanalizował wiek wobec starszych kobiet.
Vox wyjaśnił, że jesteśmy w „dezorientującym okresie pandemii” dotyczących środków ostrożności, które ludzie podejmują – lub nie przyjmują.
Dobre sprzątanie stwierdziło, że płatny czas wolny powinien obejmować urlop menstruacyjny.
Washington Post zbadał korzyści płynące z pracy za pośrednictwem VR.
Twój śmiech tygodnia pochodzi z Belladonny z „Moim najlepszym domysłem na temat tego, co jest na tej płycie„ Drivin ”Mix 2004”.

Ostatnio o CorporeTtemoms…
Spojrzeliśmy na wcześniejsze posty CorporeTtemoms, w tym najlepsze dżinsy macierzyńskie i obowiązki/dodatki dla dzieci.
Zapewniliśmy ubrania dla pracujących matek, w tym podstawy macierzyńskie i zmywalne odzież roboczą.

Czy coś przegapiliśmy? Dodaj je tutaj lub wyślij je na adres news@corporette.com. Dziękuję Ci! Ponadto: czy jesteś matką czy mamą? Nie przegap aktualizacji wiadomości w CorporeTtemoms.

Czujesz się towarzyski? Możesz nas sprawdzić na Facebooku lub Instagramie lub za pośrednictwem Bloglovin, Pinterest lub Twitter!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *