Uncategorized

Notatka trendowa: Khaki

Khaki Pants: Sea | TOP: 1.State | Buty: Cloth & Bone (25% zniżki najlepiej teraz!) | Torba: Gucci | Pas: Podobnie tutaj, a także tutaj | Okulary przeciwsłoneczne: Stella McCartney (podobne tutaj) | Kolczyki: Argento vivo | Naszyjnik: Bublebar

< >

W morzu jasnych kolorów, a także mocnych nadruków tej wiosny, jest jeden klasyczny, uspokajający wpływ, który powrócił, a także większy niż kiedykolwiek: wszystko Khaki! W dzisiejszej notatce nr 7 mówimy cokolwiek, od spodni khaki po płaszcze khaki – hey, nawet czapka łowiska fasoli twojego taty jest na wzorze tej wiosny! (Czy właśnie zniszczyłem dla ciebie ten wzór, stwierdzając to? Mogłem po prostu zrujnować go dla siebie…) Pamiętaj, aby sprawdzić moje preferowane typy sezonu khaki na dole tego postu!

Po wszystkim, co inspirowało wojsko, naturalnym kolejnym krokiem dla wielu projektantów na wiosnę i letnich pasach startowych było układanie się na khaki. Pomyśl o mniej mosiężnych przyciskach, a także czyste linie a la Alexander Hamilton w Hamilton (słyszałeś o tym? To ten nowy program w Nowym Jorku…), a także znacznie bardziej niechlujne wielbłądy, beiges, a także Olives a La Lt. Joe Cable Television na południowym Pacyfiku. Ty ze mną? Teraz nie zrozumcie mnie źle, że wzór sił zbrojnych wciąż jest silny (Lord rozumie, że lubię mosiężne przycisk lub dziesięć), ale wzór khaki jest oddzielony, a także od siebie, a także jeden z najświeższych wzorów wiosennych w książkach .

Nosić do pracy

< >

Nie ma znacznie lepszej wiosny, a także letnia, niż tradycyjny płaszcz. Ostatnio używałem tego, a także nie mogę podać wystarczającej ilości wspaniałych rzeczy!

Lubie tą sukienke. Idealny również do pracy, a także wiele innych wydarzeń.

Ta piękna ekologiczna pochwa oliwkowa jest nie tylko fantastyczną inwestycją zarówno na wiosnę, jak i lato, będzie jednak ponadczasowym, niezbędnym przez cały rok w twojej szafie roboczej.

Wybierz riff na wykopie dzięki tej fantastycznej sukience. Noś go jako-lub ułóż biały długotrwały.

Jest coś w tych tradycyjnych chino, które po prostu czują się tak orzeźwiające na wiosnę, a także idealne do wyluzowanych miejsc pracy lub wyluzowanego piątku!

BRB, poza urzędem

< >

Najsłodsza mała spódnica w historii? Wierzę tak.

Podoba mi się te trampki w kolorze khaki. Idealny neutralny but na sezon!

Nigdy nie możesz mieć równie wielu z tych tradycyjnych torb do przenoszenia, a także pochłonęło mnie Olive Khaki Hue.

Uwielbiam każdy ostatni szczegół tego kombinezonu. Śliczne i wygodne? Zapisz mnie!

Ostatni lato Zasadniczo mieszkałem w sukienkach, takich jak ten. Po prostu nie ma nic bardziej wygodnego.

Moje preferowane kawałki sezonu Khaki

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *