Clothing Accessories

3 technologie sportowe, które wdrażają dziś twórcy!

3 technologie sportowe, które wdrażają dziś twórcy!
04/03/2019, opublikowane przez Alanic Global
Czy jesteś sprzedawcą odzieży sportowej, który próbuje znaleźć najlepszego producenta do odnowości stojaków odzieżowych? W takim przypadku wymaga również zrozumienia, jakie są obecne technologie oferowane na rynku odzieży wydajnościowej.
Z czasem odzież wydajność była długa metoda, a dziś, powoli ewoluuje, aby być znacznie lepszym, a także pomocy w sportowcach. Technologie te są wynikiem lat trudnej pracy wykonanej przez najlepszych badaczy w zakresie technologii materialnych.
Chcesz znacznie więcej zrozumieć, czym one są, a także tego, czego oczekują od ciebie Twoi klienci? Odkryj tutaj!
1. Bezszwowe legginsy z dopasowanymi majtkami
Noszenie majtek pod niewiarygodnie ciasnymi legginsami zawsze było problemem – niezależnie od tego, czy jest to dyskomfort, czy linie podklotowe, które wyglądają dziwnie. Jednak w przypadku tych legginsów wyposażonych w majtki wszystkie te problemy zniknęły.

Nie więcej, poczucie modyfikacji, a także niepokój, które obejmuje próbę kształtowania niedoblowania pod bezproblemowym dopasowaniem. Te legginsy całkowicie zrewolucjonizowały metodę, którą kobiety wykorzystały do ​​ćwiczeń.
Dostawanie się z najlepszymi producentami odzieży sportowej, aby masowo kupować, nowa odmiana zrobi wyraźną różnicę w uznaniu twojego klienta, a także lojalności.
2. Bambusowe błonnik w odzieży sportowej
Jeśli Twoi klienci są fanem naturalnych włókien, a także chcą wyczucia ekologicznego w swojej odzieży sportowej, wówczas masowe zamawianie mieszanki z włókna bambusowego może załatwić sprawę. Bamboo jest jednym z wszechstronnych biegaczy, z którymi się natkniesz, a także sprawia, że ​​dobrze dopasowane błonnik.
Struktura jest wygodna, a także po zmieszaniu z wyborami mikrofibry, takimi jak elastan, może zapewnić ruch, a także bezproblemowe uczucie, które jest znakiem rozpoznawczym odzieży sportowej.

Jest to również niezwykle korzystne w stosunku do potu, a także wilgoci, a także obejmuje wbudowany blok słoneczny, który czyni go doskonałym wyborem dla sportu zewnętrznego. Biorąc pod uwagę, że jest ono wykonane głównie z naturalnego błonnika, nie jest on bardzo podatny na bakteryjne śmierć potu!
3. Pasuj razem wentylację w legginsach, a także zużycie kompresji
Najważniejsza technologia, z której korzystają dziś twórcy odzieży sportowej USA, jest odpowiednia wentylacja na swoich legginsach kompresyjnych. Pomaga im to, aby ubrania były o wiele bardziej oddychające podczas treningów, a także nie zagraża wytrzymałości ubrania lub występu sportowca.
Jest kluczowym partnerem w tkaninie Winister Wick, ponieważ materiał ten ma tendencję do potu, a także nacisku na zewnętrzną warstwę odzieży, z której można odparować.
Są to 3 rzeczy, które najlepsi twórcy wdrażają w swojej kolekcji odzieży sportowej, a także musisz odpowiednio kupić swoje obrony luzem. Więc po co nadal czekać?

Tagi:
Producenci odzieży
ubrania sportowe
Producenci odzieży sportowej
Sports Grocie Makers USA

0 0 głosów
Ocena artykułu

Zaloguj sie

Etykieta

Nazwa*

E-mail*

Adres URL witryny

Etykieta

Nazwa*

E-mail*

Adres URL witryny

0 komentarzy

Inline Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *