Uncategorized

Przewodnik po prezentach: Aktualizacja z pończoch

2017: Nadal uważamy, że są to zabawne zarośla, jednak możesz również sprawdzić nasze najnowsze koncepcje prezentów dla profesjonalistów. Telefon nazywaj mnie szalonym, jednak zawsze lubię robić schwytanie, jak to jest przemyślane bit, które mogą być codzienne, prawie męczące rzeczy – jakkolwiek zrobiono lepiej. Na dziś podsumowałem małe prezenty, które zdecydowanie w kształcie tego opisu. Nasze poprzednie przewodniki prezentów są powiązane poniżej-pamiętaj, że każdy ma płytę Pinterest, która jest nadal aktualizowana, gdy odkrywamy więcej świetnych rzeczy: prezenty dla mam (w tym MILS, a także mentorów podobnych do mamy); Pinterest Board tutaj.
Prezenty dla facetów (mężów, ojców, braci, przyjaciół itp.); Pinterest Board tutaj.
Prezenty dla BFF; Pinterest Board tutaj.
Małe, spersonalizowane dodatki do prezentów pieniężnych (np. Dla twojego asystenta); Pinterest Board tutaj.

Być może to tylko moje wychowanie na środkowym zachodzie, jednak nie jest to pończocha, dopóki nie ma w nim absurdalnie wielkości czekolady Świętego Mikołaja. Dla tych z was, którzy pończają zdrowsze pończochy, te patyki miodowe wyglądają niesamowicie.

Zawsze lubię prezent z poczuciem humoru. Te obelgijne bandaże wyglądają jak idealny nakrapiarka – najprawdopodobniej nie są typem rzeczy, które dla siebie kupiłbyś, jednak wywołałyby uśmiech na twojej umowie, Reprezentacja Kostaryki w piłce nożnej mężczyzn Koszulka gdy wymagasz bandyty. Wzdłuż tych linii: ThinkGeek ma mydło bekonowe, a także cebula zawsze dostarcza kubki, a także więcej.
Od wielu lat jestem fanem minimusu biznesu-oferują mini, bezpieczne podróże wersje wszystkich rzeczy, od opatrunków na sałatkę po filtry przeciwsłoneczne. Mogą być doskonałą metodą magazynowania czyjejś torby podróży – lub czyjejś szuflady biurkowej. Mają nawet zestaw upominkowy z próbkami beztłuszczowych opatrunków. Jeszcze jeden wielki obszar do odkrywania mini wersji: światowy rynek (gdzie zawsze jestem na pojedynczych porcjach Nutelli).

W moich czasach nazywano je fryzurą, jednak są BA-ACK… jako owijanie, które pomogą doskonalić górny węzeł. Różnorodne kosztu od 6 do 12 USD, a także uważam, że River Plate Koszulka byłyby idealne dla… cóż, ta osoba, która wciąż potrzebuje pomocy w jej topknot. Podobnie zabawa: odwiedzający preferował szpilki spinowe.
Rozumiesz dokładnie, jak za każdym razem, gdy wchodzisz do łazienki, a także poza tym, że chcesz kupić wszystkie wspaniałe rzeczy w kuchni, a potem musisz się zatrzymać, ponieważ wymaga skupienia Cóż, jak nie daj się wciągnąć w wir szczęśliwych silikonowych spatulas lub co nie? Zwykle chodzę do BB&B, a także kupuję wszystkie te wspaniałe rzeczy na pończochę mojej mamy. Te wspaniałe spatuły pochodzą z Amazon, jednak czaję się klimatem duchów.
Wreszcie: czasami naprawdę wymagasz męczących rzeczy, jednak a) nie rozumiesz, jaki produkt istnieje lub b) nie chcesz wydawać na to pieniędzy samodzielnie. Na przykład: te wielkie czapki wymiany pięty wyglądają idealnie dla uzależnionego od szpilki w twoim życiu; Aston Villa FC Koszulka Ta gąbka Radiate Boot Hunter wygląda doskonale dla fanatyka deszczowego.

Czy kupiłeś w tym roku zabawne zarośla do pończoch? Jaka jest najlepsza (lub najśmieszniejsza lub najdziwniejsza) rzecz, którą odkryłeś w swojej pończniku na przestrzeni lat? Jesteśmy uczestnikiem programu Amazon Services LLC Associates, programu marketingowego afiliacyjnego zaprojektowanego w celu zapewnienia dla nas środków do składania opłat Łącząc się z Amazon.com, a także witrynami powiązanymi.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *