Clothing Accessories

Surreal World of Tshirt Factory ilustrator Magda Vizianu

TSHIRT Factory ilustrator: Magda Vizianu
Nadszedł czas, abyś spotkał młodego, utalentowanego rumuńskiego ilustratora, którego obserwuję od kilku miesięcy. Nie planowałem tego, tak się stało, ponieważ było coś, co zauważyłem z każdym nowym rysunkiem: ewolucja artysty, która rosła z każdym nowym projektem. A kiedy zobaczyłem jej ostatnią ilustrację, wiedziałem, że jestem świadkiem przełomu w jej rozwoju jako artystka i postanowiłem z nią porozmawiać o jej procesie, jej pasji, jej niemożliwej do wyczucia pragnienia ciągłego uczenia się ze wszystkiego, co ją otacza.
Obserwowanie, jak artystka rozwija się poprzez swoje prace Pod koniec wywiadu moje przypuszczenia zostały potwierdzone: z każdą pracą, którą eksperymentuje, próbując znaleźć nowe funkcje, rozwijając swoją perspektywę, oferując swoją wersję świata tak blisko, jak to możliwe . W szczególności uwielbiałem fakt, że szczerze stwierdziła, że ​​jeszcze nie ustanowiła stylu. Jej świadomość długiej drogi przed nią jest dowodem dojrzałości, który pokazuje niewielu młodych ilustratorów. Czytając jej odpowiedzi
Nazywa się Magda Vizianu, a ona jest aktywnym ilustratorem w fabryce Tshirt. Oto rozmowa z nią, którą mam nadzieję, że spodoba ci się:
OANA: Powiedz nam więcej o swoim tle sztuki i projektowania. Jak zostałeś graficznym projektantem?
Magda: Zacząłem rysować moment, w którym mogłem przytrzymać ołówek w moich rękach. Moi rodzice powiedzieli mi, że zawsze wybierałem to narzędzie. Odkąd byłem dzieckiem, narysowałem żywe kolory i podobało mi się odtworzenie wszystkiego, co uważałem za piękne. Po szkole podstawowej poszedłem do liceum z specjalizacją w sztuce, ponieważ zdecydowanie chciałem poznać jak najwięcej ludzi, którzy mieli te zainteresowania artystyczne. Dlatego wszedłem do tego kręgu, który tak bardzo mi myślał i otworzyłem zupełnie nowy horyzont, z pomocą moich nauczycieli i współpracowników. Próbowałem trochę pożyczyć od każdego z nich.
Po ukończeniu szkoły średniej, z specjalizacją graficzną, kontynuowałem malarstwo i odpowiednio wybrałem uczelnię, gdzie znów poznałem wspaniałych ludzi. Ale grafika, w szczególności grafika cyfrowa, pozostała na górze mojej listy. Z pomocą Internetu odkryłem artystę, który używał ich komputera i tabletu do tworzenia niezwykłych dzieł, które podżegały do ​​mojej ciekawości. Na drugim roku na studiach kupiłem swój pierwszy tablet i ścigałem tę okazję
OANA: Jak i kiedy zacząłeś ilustrują profesjonalny poziom?
Magda: Po zakupie mojego tabletu coraz bardziej badałem projektowanie, ilustrację i animację. Po roku zdałem sobie sprawę z wielu interesujących rzeczy, które mogę zrobić, a także szansę przekształcenia go w coś lukratywnego. Krótko mówiąc, dostałem pracę w terenie w moim mieście i zobowiązałem się do ciągłego uczenia się.
OANA: Skąd pochodzi twoja inspiracja?
Magda: Mam to pytanie wiele razy i zawsze udzielam tej samej odpowiedzi: z wszędzie. Ludzie inspirują mnie, naturę, wszystko, co nas otacza, nawet proste drzewo wydaje mi się oszałamiające i interesujące. Inspiracja uderza, a ja staram się papier, ołówki, aby go odtworzyć, a następnie dodajam coś, co sprawia, że ​​marzę.

OANA: Jak opisałbyś swój styl?
Magda: Zasadniczo mój styl jest jak kameleon. Obecnie staram się skupić na czymś szczególnym i zdefiniować to. Mogę powiedzieć, że nie mam jeszcze dobrze kształtowanego stylu. Lubię wchodzić w wiele kierunków: fantasy, abstrakcyjne, miejskie, postacie – staram się połączyć je wszystkie.

OANA: Jakiego narzędzia używasz? Czy idziesz w 100% cyfrową, czy też używasz papieru?
Magda: Zazwyczaj szkicuję coś na papierze, a następnie skanuję. Następnie dodaję go do Photoshopa lub Illustratora i gram z nim, dopóki nie otrzymam złożonego wyniku, coś, co można użyć dalej. Zwykle łączę obrazy i pomysły lub szkicuję je bezpośrednio w programach. Używam Cintiq z WACOM, aby stworzyć moje prace.

OANA: Czy jest coś, czego specjalnie unikasz w swoich ilustracjach?
Magda: Niekoniecznie. Wybieram tematy i idę stamtąd. Nie mam konkretnego elementu, którego wielokrotnie używam.
OANA: Jaka była najtrudniejsza praca/ilustracja, nad którą kiedykolwiek pracowałeś?
Magda: I think that the dedication and time I assigned to a bundle product for the textile industry was the most consuming product I have ever put out.
OANA: Czy możesz wymienić niektóre z twoich ulubionych projektów i dlaczego? (Osobisty lub od innych projektantów)
Magda: From my own portfolio I have a few designs that I deeply cherish, which required more time and hold a special place for me: Pumpkins queen, Dead beauty, blow me, Octupus, Alone, Badass girl, Ariel; and my last illustration, Amanita.

Oana: any graphic designers you admire?
Magda: The artists that inspired me along the way are: Loish, Aaron Blaise, miss Led and many others I can’t recall right now.
Oana: any words of advice for anyone just starting out as an illustrator/graphic designer?
Magda: never gPorzuć swoje marzenia, nawet jeśli przechodzisz piekło, musisz wierzyć w to, co robisz i powinieneś chcieć wiedzieć, nauczyć się jak największej liczby rzeczy.
Magda w Behance. 0/5 (0 recenzji)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *