Clothing Accessories

W co się ubrać do pracy w tym sezonie jesiennym

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jaki kolor można nosić do pracy w sezonie jesiennym? Próbując znaleźć, co ubrać do pracy w tym sezonie jesiennym, spróbuj tego monochromatycznego wyglądu w Burgundii… idealny do pracy tej jesieni i nie tylko. Czasami kusimy, aby trzymać się z dala od kolorów w czasie jesienią i zimą, ale nie powinno tak być, ponieważ kolory są wspaniałe dla tych sezonów. Burgundia jest wspaniałym jesiennym kolorem i jednym z moich ulubionych ze względu na ciepłe uczucie, które promieniuje i różnorodne sposoby stylizacji. Możesz nosić Burgundię jako monochromatyczny wygląd, jak pokazano na dzisiejszym poście lub parę z czarnym, beżowym (jak widać tutaj) lub szmaragdową zieloną. Inne kolory pracy w tym sezonie to Mustard Yellow, Hunter Green, Red i Pink.
Dzisiejsza jesienna praca jest monochromatycznym burgundowym w ołówkowej spódnicy i swetrze na szyję. Oba elementy mają różne tekstury z nieco innymi tonami burgundowymi. Kontynuując jesień, dodałem głębokie bordowe MAC Matte Lipcolor, aby uzupełnić wygląd i beżowe pompki, aby uzyskać elegancki charakter.
Co mam na sobie:
Ted Baker Blouse (tutaj lub tutaj, podobna tutaj/tutaj; dużo więcej tutaj) // spódnica (tutaj, kocham to tutaj, tutaj/tutaj, dużo więcej) // buty (tutaj/tutaj, przyjazny budżetowi tutaj/tutaj/tutaj ) // szminka (tutaj)
Kup mój wygląd

< >

JavaScript jest obecnie wyłączony w tej przeglądarce. Reaktywuj go, aby wyświetlić tę treść.

Możesz także cieszyć się:

Pomysły w ostatniej chwili na Walentynki…

Najlepsze letnie topy, które możesz nosić…

Najlepszy dwuczęściowy zestaw do noszenia

Zabawne wiosenne sukienki do zdobycia teraz

Znajdź wiedzę.

Zarejestruj się pod adresem e -mail, aby otrzymywać wiadomości i aktualizacje.

Imię

Imię

Imię

Imię

Nazwisko

Nazwisko

Nazwisko

Nazwisko

adres e -mail

adres e -mail

adres e -mail

adres e -mail

Subskrybuj

Dziękujemy za subskrypcję!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *