Uncategorized

Profesjonalny obraz, strój „komplementy”, a także pewność siebie w dowolnym rozmiarze

Czy czujesz się pozytywny w sobie – w dowolnym rozmiarze? Kiedy otrzymasz nieprzewidziany komentarz do stroju, czy to sprawia, że ​​martwisz się większymi rzeczami, takimi jak twój osąd? Czy wymagania kobiet o wielkości wielkości są szczególnie ostrożne w stosunku do takich komentarzy do stroju biurowego? Rozmawialiśmy o tym, kiedy możesz powiedzieć stażystom, że ich strój jest nieodpowiedni, a także dokładnie, jak zareagować, kiedy twój menedżer mówi, że „też dobrze się ubierasz”, jednak tak naprawdę nie rozmawialiśmy o wyluzowanym komentarzu od obrońcy przyjazny współpracownik.
Ogromne powitanie w dzisiejszym plakatu gościnnym, mój stary kumpel Kathryn Rubino, który wcześniej napisał o idealnym plusom blezer i wyborom DIY do luki. – Kat. (I jestem pewien, że wyglądała fantastycznie w bluzce, o której mówi.)
„Co za fantastyczny top – mam na myśli, że nigdy go nie noszę, ale wygląda na ciebie fantastycznie!”
Słyszałem te słowa, a także moja krew była zimna, a także uśmiechnąłem się na mojej umowie, a także wymamrotałem podziękowania. Czy to był autentyczny komplement, czy też byłem cierpieniem dla środowiska pracy? Choć może to być niepokojące, wiele ekspertów zajmowało się tego rodzaju rzeczami (Kat pisał nawet o zjawisku komplementu wstecznym). Jest to jednak tak wszechobecny problem, że dla mojego gościa publikacji chciałem porozmawiać o tym momencie, w którym wątpisz, że każda decyzja mody kiedykolwiek podjąłeś.

Po pierwsze, trochę tła – jest to środowisko pracy, w którym dżins nadaje się w znacznie więcej niż tylko piątki. Ogólna pomoc polega na tym, że nie powinieneś wyglądać „niechlujnie”, ale istnieje raczej różnorodność, która jest uważana za całkowicie akceptowalne zużycie biurowe.
{Powiązane: Najlepsza odzież robocza dla kobiet plus wielkości-Essentials Wardrobe!}
Po drugie, czułem się fantastyczny w stroju. Rozumiesz dokładnie, jak coś wygląda, po prostu odrzucają trochę na swoim kroku? To był ten strój. Tak, koszulka była silnym wzorem (odcienie Taupe zmieszanych z jasnożółtym i różowym), jednak sparowałem go z ciemnym dżinsem spłukiwanym, niezawodnym czarnym blezerem, a także nagimi klinami. Więc nie było wielu pokazów wzorów, wystarczy, że poczułem się, jakby wiosna naprawdę pojawiła się po tej niekończącej się zimie.
Ponadto komentarz pochodzi od współpracownika, z którym mam świetny związek. Dzielimy się opowieściami o naszym życiu poza pracą, a także od AZ Alkmaar Koszulka czasu do czasu wspólnie napij się godzinę napoju. Była to również środa z zerową możliwością spotkania klientów tego dnia. Niezwykle dobrze mogła sugerować komentarz w najbardziej łagodnej możliwej metodzie, proste refleksję na zabawnym topie, które lubiła, jednak nie czułaby się komfortowo używając osobiście. Dlaczego więc moja natychmiastowa reakcja była o wiele ciemniejsza?
Jako ekspertowa dama wielkości, która naprawdę stara się wyglądać modnie, czuję, że wszędzie istnieją potencjalne miny lądowe. Jasne, istnieją typowe, z którymi wszystkie kobiety mają do czynienia (nie pokazuj zbyt dużo piersi, zawsze noś obcasy, to również akcesorium dla biura), jednak dostępnych jest tylko mniej wyborów odzieżowych. a także nawet małe pomylenia, są postrzegane jako odzwierciedlenie cech charakteru. Niechlujne spojrzenie na współpracownika w rozmiarze 6 może zostać odpisane, jednak jeśli ta etykieta się przyzwyczai? Cóż, jest to krótka podróż od „niechlujnego” do „grubego i leniwego”, a także może negatywnie wpływać na oceny wydajności, a także trajektorię całego Reprezentacja Senegalu w piłce nożnej mężczyzn Koszulka zawodu w określonej pracy. Być może mam tylko głęboko zakorzenioną paranoję, jednak uważam, że wiele z tego, co noszę, a także dokładnie to, jak to będzie postrzegane. Oznacza to, że kiedy dostaję komentarz do mojego wyglądu, który był nieoczekiwany, dotyczyłem własnego osądu.

{Powiązane: 100+ fantastycznych sklepów dla ubrań roboczych o wielkości}
Wierzyłem wiele o wydarzeniu, które stymulowało ten post, a także naprawdę zbadał wygląd. Uważam, że był to autentyczny komplement, a także znów będę nosić najlepszy w tym sezonie. Oprócz tego, że gdy szepty zwątpienia w nieestetyczną głowę ponownie, będę liczyć na instynkt jelitowy. Kiedy czujesz się zadowolony i całkiem sporo stroju, odpowiada to zaufaniu, które jest atrakcyjne dla dowolnego rodzaju.
Czytelnicy, czy uważasz, że niewielkie pomylenia mody są odzwierciedleniem cech charakteru – i ten rozmiar odgrywa element tolerancji ludzi takich błędów? Czy kiedyś wybrałeś ten nieustanne komentarz do stroju – po prostu – bezskuteczny komentarz – i używał stroju niezależnie od tego?
Zaktualizowane zdjęcia przez szablon. (Pierwotnie Villarreal CF Koszulka na zdjęciu: pewność siebie, pierwotnie przesłana do Flickr przez Glenda Sims.)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *