Uncategorized

Wzory odzieży z lat 80., w które możesz zainwestować

80. Wzory odzieży, w które możesz zainwestować
27/11/2019, opublikowane przez Alanic Global
Kolekcja odzieży uciekinieru jesiennego upadku dowodzi, że wzór z lat 80. powrócił. W ubiegłym roku kobiety tryskają na temat trendów z lat 90. Jednak w 2020 r. Ma dla was coś specjalnego. Ubrania z lat 80. powróciły do ​​odnowionej wersji, która na pewno cię zetnie.
Prawdę mówiąc, jeden z widocznych niestandardowych hurtowych producentów odzieży wymyślił unikalną kolekcję odzieży wpływających na lata 80., na które zdecydowanie możesz się obejrzeć.
Boxy Blazers
Pokłowe blezery z podkładkami na ramię były niezbędne w latach 90 -tych. Jeśli chcesz mieć ustrukturyzowany strój, zdecydowanie powinieneś wybrać ten kawałek odzieży. Są dziwnie piękne, a także sprawiają, że twoje ramiona są szersze niż biodra. Możesz stylizować ten blezer z suknią, aby wzmocnić kobiecy wygląd lub po prostu koszulę, a także parę spodni do dodania oomph do formalnego zużycia.

Dostosowane kombinezony
Powoli, a także cicho kombinezonami, podróżowały z lat 80. do dekady 2020 roku. Ubieranie się w nich są bardzo proste, a także bez wysiłku. Możesz wrzucić kurtkę, a także niesamowitą biżuterię modową, aby zsumować wygląd. W przypadku akcesoriów pozostają z neutralnym jak Tan Brown, szczególnie jeśli używasz dżinsowego kombinezonu.
Sukienki z prerii
Suknie Prairie były marzeniem lat 80 -tych. Są one kobiece, a także płaskie twoje popiersie. Stylowany styl wokół talii działa cuda, jeśli chcesz, aby żołądek wyglądał na mały. Jeśli szukasz umiarkowanego stroju, wybierz sukienkę z prerii Maxi długości. Jednak długości łyżwiarza działa dobrze, jeśli są w stylu odpowiednich warstw.

Plisowany dżins
Pliste, kwasowo -wysoki kwaśny dżins prania był wściekłości w latach 80 -tych. Ten wzór może nie być piękny, ale współczesna wersja jest jednak nudna. Możesz je połączyć z dopasowanym topem z golfem lub pełnym rękawem z preferowanymi szczegółami barwnika z lat 80.
Detaliści, którzy chcą włączyć stylowe odzież do swojego sklepu, mogą z pewnością skontaktować się z jednym z wybitnych dystrybutorów hurtowych męskich odzieży. Wszystko, co wymagasz, to spojrzeć na dużą kolekcję odzieży. Wybierz potrzebne elementy, a także zmniejsz pocztę do zespołu asystentowego określającego wymagania dotyczące tego samego.
Tagi:
Niestandardowe odzież
Producent odzieży niestandardowej
Niestandardowa odzież hurtowa
Niestandardowe hurtowe producent odzieży
Niestandardowe odzież hurtowa USA
Dystrybutorzy odzieży hurtowej męskiej

0 0 głosów
Ocena artykułu

Zaloguj sie

Etykieta

Nazwa*

E-mail*

Adres URL witryny

Etykieta

Nazwa*

E-mail*

Adres URL witryny

0 komentarzy

Inline Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *