Clothing Accessories

7 Style bielizny każda kobieta musi mieć w swojej garderobie

7 Style bielizny, jaką każda kobieta musi mieć w swojej garderobie
10/05/2016, opublikowane przez Alanic Global
Dla kobiety bielizny jest tak samo ważne, jak jej biustonosze, które zwykle są tylną kością garderoby. Począwszy od idealnego dopasowania, rozmiaru, kształtu i stylu, działa jak ochronna tarcza między skórą i ubraniami, dostarczając wystarczającego wsparcia i zasięgu. Biorąc pod uwagę, że komfort jest priorytetem dla zwykłego zużycia, musisz wybrać miękkie, lekkie i oddychające tkaniny oraz odpowiednie cięcia, które nie są uprawiane. Jednak tylko dlatego, że majtki są noszone pod ubraniami, nie wskazuje, że nie można się dobrze bawić z modą. Istnieją różne style majtek, dostępne na rynku, które są tworzone z dużą różnorodnością funkcji kupujących, które pasują do różnych okazji, nastrojów i potrzeb. Ciesz się poniżej, aby rzucić na nie wszystkie poruszenie!
Majtki
Briesy, zwykle zwane majtkami babci, zawierają dwie kluczowe rzeczy, takie jak wysokie pasy i pełne pokrycie. Chociaż nie są one dostępne w atrakcyjnych stylach, są one całkiem wygodne i ogólnie preferowane przez kobiety do regularnych zastosowań. Pomimo tego, że są dla wielu wygodne, zazwyczaj mają one kilka wad, a jednym z nich jest wysoki pasek, który staje się widoczny, gdy jest noszony pod parą dżinsów o niskiej tanie, szorty lub spodni.

Francuski cięcie
Chociaż francuskie wycięcia mają taki sam wysoki pasek, co majtki, są dostępne z wysoko wyciętymi otworami na nogi, które przekraczają najszerszą część uda. Jednak pomimo możliwości oferowania lepszego zasięgu, niektóre kobiety lubią unikać tego stylu, biorąc pod uwagę, że elastyczna opaska wokół otworów dolnej części nóg może być naprawdę ciasna i niewygodna.
Hipsters
W przeciwieństwie do swojej nazwy, ta uzależniona bielizna USA może być noszona każda kobieta, oprócz hipsterów. Zostało nazwane tak ze względu na sposób elastycznego pasa do pasa, który przechodzi co najmniej dwa cale poniżej talii i powyżej bioder. Biorąc pod uwagę, że te hipsterzy są tworzone z nisko wyciętymi otworami na nogi, aby zapewnić pełne pokrycie, są one wyjątkowym wyborem dla wielu kobiet, które lubią nosić dżinsy o niskiej talii lub spodnie.
Szorty
Szorty chłopięce są szczególnie modelowane po stylu briefów mężczyzn i mają prostokątny kształt. W tym stylu elastylizowany pasek wznosi się nad biodrami i pokazuje niską nogę. Można jednak znaleźć te, w których nogi rozciągają się na górne uda w Buy, aby zaoferować znacznie więcej zasięgu.
Bikini
Zupełnie podobne do briefów są one tworzone po kobiecych dnach bikini i mają wysokie wycięte otwory na nogi. Choć zwykle są one z opaską w talii żołądkowej, zapewniając bardzo niewielkie pokrycie, są mniej widoczne pod odzieżą, co pozwala nosić zarówno dżinsy o niskiej, jak i wysokiej risji.

Rzemień
Stringi, kiedyś uznawane za jedyną bieliznę erotyczną, stają się teraz o wiele bardziej popularne jako kluczowy kawałek bielizny dla kobiet. Siedząc trzy cale poniżej talii z bokami tych majtek wykonanych z trzech pasków tkanin, są one w stanie oferować minimalne pokrycie, pozostawiając policzki odsłonięte pośladki. Gdy skontaktujesz się z godnymi zaufania producentami bielizny USA, możesz przeglądać ich masywny katalog tych stylów w kształcie litery T w różnych kolorach, takich jak gorący róż, kanary żółty, brzoskwiniowy i proszkowy niebieski.
Tonga
Dla odważnych i eksperymentalnych damskich majtek w stylu Tonga może być wspaniałym wyborem. Chociaż nie mają one stron, najlepiej dostarczają pełne zasięg z tyłu. Tutaj tylne i przednie elementy są przymocowane bezpośrednio do pasa, które zwykle przechodzą poniżej talii.

Wszystkie te typy kobiet majtki mogą być dostępne w tęczy kolorów, takich jak brąz, niebieski, czerwony i pomarańczowy, a także wzory geometryczne i ukośne, które najlepiej pasują do poszczególnych smaków. Ale bez względu na wybrane kolory i wydruki, upewnij się, że są one wykonane z idealnej jakości tkaniny i mają długotrwałe linie. Niemniej jednak możesz również wybrać coś z bezproblemowych wzorów, które mogą zabezpieczyć wrażliwą skórę przed podrażnieniem i wysypką, szczególnie tego lata.

Tagi:
Uzależnione bieliznę USA
producenci bielizny
twórcy bielizny w USA
Makerzy bielizny USA
Producenci bielizny damskiej

0 0 głosów
Ocena artykułu

Zaloguj sie

Etykieta

Nazwa*

E-mail*

Adres URL witryny

Etykieta

Nazwa*

E-mail*

Adres URL witryny

0 komentarzy

Inline Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *