Uncategorized

Najlepszy pakiet projektowania koszulki do drukowania cyfrowego-98% zniżki

Ostatnim razem, gdy usłyszeliśmy od Vlad, zwykłego projektanta treści na Tshirt Factory.com, używał jednego ze swoich specjalnych wydruków koszulek za darmo za darmo , przez ograniczony czas – tylko tydzień, aby być znacznie dokładniejszym. Za mało czasu, aby dostać to dziecko do was wszystkich, więc rozumiemy frustrację, jeśli nie udało ci się go zdobyć.
Biorąc pod uwagę, że wielu z was doceniło i wykazało przytłaczające wsparcie i zainteresowanie jego pracami, skontaktowaliśmy się z nim i zawarliśmy umowę, aby wszyscy byli szczęśliwi.
Według popularnego popytu Vlad ISAC używa swoich 156 profesjonalnych projektów koszulki w mega pakiet, który przekłada się na konsekwentne oszczędności!
Mając 98% zniżki, możesz kupić całe jego portfolio fabryki Tshirt za jedyne 33 USD!
Oto, co dostajesz:
156 Profesjonalne projekty koszulki gotowych do wydruku

Każdy projekt ma 1 -warstwowy plik w TIFF, z przezroczystością, formatem utworzonym dla drukowania Bezpośredniego do odzieży (druk cyfrowy)

Na żądanie dostępny jest 1 plik w formacie PDF, warstwowy, utworzony do drukowania ekranu

I oczywiście nieograniczone wsparcie dla wszelkich dodatkowych informacji/pomocy, których możesz potrzebować przed zakupem i po zakupie.

Tak więc, jeśli czujesz to dziwne pociąg do jego obrazów kosmicznych energii, egipskiej symboliki i poczucia zainteresowania naturą ich przesłania, jest to świetna okazja, aby mieć całą kolekcję!
156 projektów Vlad ISAC
0/5 (0 recenzji)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *