Clothing Accessories

Jak odblokować tajemnice stylu męskiego

6 kluczy do lepszego ubierania się (i odczuwania)
Wszyscy mamy własne powody podjęcia decyzji – aby zaangażować się w lepsze ubieranie się i wkładanie czasu i wysiłku w nasz wygląd i sposób przedstawiania światu. Dla niektórych z nas jest to sposób szacunku do siebie. Z drugiej strony może to być sposób, w jaki okazywasz szacunek ludziom wokół ciebie.

Może to mieć sentymentalną wartość, jak może twój ojciec i dziadek dobrze ubrani i chcesz kontynuować tę spuściznę. Może robisz to dla pewności siebie. Może robisz to, aby pokazać ludziom, że jesteś typem osoby, której zależy na robieniu absolutnie najlepszych, jakie mogą.

Niezależnie od tego, że te następne sześć zasad zapewni, że zawsze podejmujesz najbardziej świadome decyzje podczas budowania i rozwijania swojej garderoby.

x

10 natychmiastowych i łatwych modernizacji stylu mężczyzn

Więcej filmów

0 sekund 5 minut, 10 sekund

Następnie
Ostateczna szafa kapsułek dla początkujących
09:22

Relacja na żywo
00:00
05:10
05:10

SKLEP

Przeglądaj naszą kolekcję niestandardowych odzieży męskiej i akcesoriów

BADAĆ

1. Wszechstronność

Wszechstronność oznacza możliwość zrobienia więcej przy mniejszej liczbie. Posiadanie szafy pełnej ubrań nie oznacza, że ​​masz więcej opcji – prawdopodobnie oznacza to, że masz dużo ubrań, których nie nosisz. I założę się, że jeśli to ty, że kiedy idziesz ubierać się rano lub wybrać strój na wszystko, co robisz lub gdziekolwiek się wybierasz, że zazwyczaj czujesz się przytłoczony i prawdopodobnie powiedziałeś w pewnym momencie, “Nie mam w co się ubrać.” I to zaczyna się ten błędny cykl gromadzenia się więcej i nie robienia z nim wystarczająco dużo.

Więc zanim coś kupisz, zadaj sobie pytanie: na ile różnych sposobów mogę to nosić? A jeśli odpowiedź jest mniejsza niż trzy – a może więcej? Mniej niż pięć? – poważnie zastanowić się, czy powinieneś kupić ten kawałek.

2. ponadczasowość

Jest powód, dla którego nazywamy niektóre utwory klasyczne. Garnitur marynarki wojennej? Klasyczny. Flaneliowy garnitur w połowie szarej? Klasyczny. Są to klasyki, ponieważ zawsze wyglądają dobrze i nigdy nie wychodzą z mody. Próba nadążania za trendami jest wyczerpująca, wyczerpująca się na portfelu, a nawet powiedziałbym, że pozostawia to mniej spełnione długoterminowe niż ubieranie się w bardziej klasyczny i ponadczasowy sposób. Czuję się dobrze, gdy patrzę w szafę i patrzę na garnitur lub coś w tym rodzaju i mówię, że miałem to od siedmiu lat i nadal mogłem go nosić, nadal wygląda dobrze, nadal wygląda na istotne i jakby należało.

3. Jakość

Jestem głęboko przekonany, że dostajesz to, za co płacisz. Mój ojciec mnie tego nauczył i naprawdę myślę, że miał rację. Rozegrało to wiele, wiele razy w moim życiu osobiście, kiedy starałem się zdecydować między opcją droższą a czymś tańszym i tańszym pod względem jakości.

Za każdym razem, gdy szedłem po drugiej – tańszą rzecz – natychmiast tego żałowałem. Czasami mogłem to zwrócić, czasami musiałem żyć – i uczyć się od konsekwencji. Więc zawsze jestem gotów wydać trochę więcej na coś, co jest dobrze wykonane i wiem, że będzie trwać. Uważaj, że solidna inwestycja.

4. przystępność cenowa

Bycie przyczepem dla jakości nie zawsze oznacza konieczność składania dużej ilości gotówki. Zawsze istnieje wiele poziomów opcji i punktów cenowych dla określonych produktów i zachęcam do zawsze kupowania absolutnych najlepszych, na jakie możesz sobie pozwolić, i to ma sens dla twojego budżetu.

Jeśli pieniądze nie są przedmiotem, a ty chcesz zlecić całą garderobę na zamówienie, zdecydowanie nie zamierzam cię powstrzymać, ale dla reszty z nas, wybór pozycji najwyższej jakości w naszej własnej strefie komfortu ekonomicznego zapewni Ci największy huk dla twojego Buck, czego wszyscy szukamy.

A jeszcze jedną rzeczą, którą dodam, jest to, że jeśli wygląda tanio, prawdopodobnie tak jest.

5. dopasowanie

Jeśli mówimy tutaj o odzieży męskiej – która ostatni raz sprawdziłem, byliśmy – Pitne jest jednym z najważniejszych elementów. Chodzi też, że faceci zazwyczaj się mylą. Noszenie płaszcza, który ma dwa rozmiary za duże, a może rąbek dżinsów zostaje postrzępiony, ponieważ jest zbyt długi i zostaje złapany pod piętą. Wszyscy prawdopodobnie tam byliśmy w pewnym momencie.

To, co musisz zrozumieć, to Fit, wymaga czasu. Zakup stojaku – chyba pobłogosławicie korpus wielkości próby – nigdy nie będzie idealny. Może cię to przynieść na boisku, ale pamiętaj, że jeden rozmiar nie pasuje do wszystkich.

Jedną z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić, aby to naprawić, jest znalezienie dobrego krawca i nawiązanie z nim związku. Uzyskanie prawidłowego dopasowania wymaga czasu, więc bądź cierpliwy, biorąc pod uwagę ten aspekt odzieży męskiej.

6. Zaufanie

Jeśli nie wierzysz w to, co nosisz, jeśli nie czujesz się dobrze, ludzie będą mogli powiedzieć. Teraz drugą stroną jest to, że dobrze ubieranie się, ponadczasowa, nosząc najlepszą jakość, na którą możesz sobie pozwolić, i elementy, które pasują do ciebie – zobacz, że wszystko tu pracowałem – wszystko to może sprawić, że będziesz mieć większą pewność siebie .

Ja onTo w kółko od facetów, którzy zobowiązali się do ubierania się, aby po prostu czują się o wiele bardziej pewni siebie i mają większy szacunek. I wiele osób twierdzi, że pewność siebie jest najbardziej stylową rzeczą, jaką facet może mieć w swojej garderobie.

Dzięki, jak zawsze za czytanie.

Stylowo twoje,

Brian Sacawa

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *