Uncategorized

Suknia w paski, a także kurtka Jean

To był raczej tydzień Whirlwind, odkąd opinia publiczna przedstawia Trove w poniedziałek! Zostaliśmy absolutnie podekscytowani prawdziwie niewiarygodną odpowiedzią, jaką otrzymaliśmy w ciągu kilku krótkich dni, odkąd aplikacja została upubliczniona, a także jesteśmy wdzięczni poza słowami za całe twoje wsparcie.

W sytuacji przegapiłeś ogromne wieści, możesz sprawdzić wszystko o przedstawieniu Trove tutaj, a jeśli jesteś na iPhonie, a także chcesz pobrać, kliknij tutaj! Byliśmy niezmiernie wdzięczni za wspaniałe artykuły napisane o Trove by Forbes, odzież dla kobiet codziennie i innych, więc jeśli chcesz usłyszeć o aplikacji od kogoś innego niż jej entuzjastyczny współtwórca (twój naprawdę) sprawdzisz tam. Otrzymanie tak ciepłej odpowiedzi od mediów, osób z zewnątrz, pisarzy blogów modowych i użytkowników zaoferowało najbardziej upokarzającą i satysfakcjonującą nagrodę za ponad 18 miesięcy krwi, potu i łez (głównie z bogatych… jest wielkim płaczem dziecko). Oczywiście jest to dopiero wyjątkowo początek, jednak po prostu nie możemy podziękować wam wszystkich.

Z wielkimi ofertami pracy i bardzo trochę snu, ten tydzień oznaczał nieporządne bułki, mieszkania, a także dzianinowe suknie osłonkowe (które czują się jak koszulą nocną) w biurze. Ta sukienka z pasiastą osłoną jest stara preferowana od Ann Taylor, ale poniżej odkryłem mnóstwo podobnych piękności. Jeśli chodzi o mnie, pracująca kobieta po prostu nie może mieć wystarczającej ilości dziania w swoim arsenale. Wyglądają na super eksperta bez zwężenia tkanin o mniejszej formie.

< >

I chociaż jesteśmy na temat preferowanych zszywek odzieży roboczej, byłbym niedoceniony, gdybym nie zaoferował tych spiczastych mieszkań w świetle reflektorów. Odkąd poszedłem na siłę roboczą, ponieważ są one po prostu najwyższą sylwetką, jeśli chodzi o wszechstronność obuwia. Mogą iść z dowolnym rodzajem wyluzowanego lub biznesowego wyglądu, są jednak rozstrzygającym krokiem pod względem popisania z baletowego mieszkania, więc mogą również pięknie pasować do bardziej formalnych sukien lub garniturów w dni, kiedy po prostu jesteś Wymóg zapewnienia stóp zerwaniem od obcasów. Właśnie dlatego umieściłem je w mojej liście esolutów do garderoby Women Women, ponieważ są one niezbędne! Poniżej umieściłem mnóstwo ulubionych, a prawie wszystkie z nich są dostępne w kilku kolorach, więc sprawdź je:

< >

Mam nadzieję, że ci z was, którzy postawili obawy w mojej ostatniej publikacji na temat Trove, zobaczyli moje odpowiedzi w komentarzach, jednak w sytuacji, że nie zrobię odpowiedzi na najczęściej zadawane obawy w następujący sposób:

W tej chwili Trove to aplikacja mobilna opracowana wyłącznie dla iPhone’ów. Niestety oznacza to, że aplikacji nie może być wykorzystywana na iPadach lub Androidach. Jednak obecnie pracujemy nad tym, aby było kompatybilne iPada, a także buduje również wersję Androida. Jeśli przestrzegasz @ThetRoveApp w mediach społecznościowych, najpierw usłyszysz, kiedy te wersje będą przygotowane!

Sukienka: Ann Taylor (stary, podobny tutaj, właśnie tutaj i tutaj) | Kurtka: J. Team (również podobny tutaj, jak i tutaj) | Buty: Nicholas Kirkwood (również tutaj, podobne tutaj, a także tutaj) | Torba: Gigi New York | Okulary przeciwsłoneczne: dym x lustra | Naszyjnik: Gorjana | Kolczyki: stare, podobne tutaj | Bransoletka: Kate Spade | Usta: neutrogena

<>

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *