Uncategorized

Summer Staples

Blazer: Tommy Hilfiger | Koszula lniana: Tommy Hilfiger | Spodnie: Tommy Hilfiger

W pewnym sensie pominęliśmy sprężynę, a także powiększyliśmy się do temperatur letnie tutaj w Nowym Jorku, co oznacza, że ​​nadszedł czas, aby wyrzucić zszywki przyjazne dla ciepła. Dla mnie oznacza to elastyczne elementy warstwowe, które są oddychające wilgocią na zewnątrz, ale wygodne w chłodnej klimatyzacji. Wyświetl A: Ta idealna koszulka lniana Tommy Hilfiger, którą niedawno złapałem u Macy’s. Rozumiesz, że gromadzę tradycyjne białe koszule, takie jak niczyja sprawa, jednak jest to konkretny preferowany zarówno pod względem kształtu, jak i detali – uwielbnij kieszenie z przodu, jak i te metaliczne przyciski!

Muszę wam powiedzieć, że te kości słoniowej zwężającej się nogi (nawiasem mówiąc, podobnie Tommy Hilfiger u Macy’s) są prawdziwym znaleziskiem. Jeśli wcześniej szukałeś białych spodni, rozumiesz, że jest to w zasadzie sport olimpijski. Wymagają odpowiedniego cięcia (super ciasne białe spodnie nie wyglądają świetnie na nikogo), jednak również wymagają podszewki. Jestem na stałe zdziwiony przez wszystkie marki, które wytwarzają bezlne białe spodnie, które można zobaczyć. Te piękności są idealne. Są całkowicie wyłożone, więc są całkowicie nieprzezroczyste, a także detal krawata na środkowej części to idealny dotyk. Możesz go wyeliminować, jeśli chcesz nosić pasek, jednak jestem wielkim fanem.

Wreszcie, nie tylko uważam, że mój Blazer zasługuje na krzyk, ponieważ jest to jeszcze jedno niesamowite znalezisko. Absolutnie podoba mi się białe rurociąg, długie krój, a także podwójnie zbiórki guzików, jednak jestem całkowicie pochłonięty prawdą, że jest to dzianie. Ma niesamowite linie, a także cały polsko modnego blezera, jednak cały komfort przytulnego swetra. Prawdopodobnie będzie to ciągłe obracanie podczas tygodnia roboczego, jednak również wytworzy kawałek, który szybko się podróżuje (dzianiny = bez zmarszczek w walizce!), A także stanowi idealny dodatek, gdy temperatury spadają w noce letnie.

Blazer: Tommy Hilfiger | Koszula lniana: Tommy Hilfiger | Spodnie: Tommy Hilfiger

Dzięki Macy’s i ShopStyle za partnerstwo w tym poście!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *