Clothing Accessories

Łatwy domowy pakiet na twarz dla przebarwień

trądzik i pryszcze to te niewiarygodne goście, dla których na żadnym etapie życia nie ma najlepszego czasu. Wychodząc, pozostawiają okropne ślady blizny i wady, które nieustannie powodują niepokój, i dzielą wygląd. W desperacji próbujesz każdego reklamowanego kremu bez znaków, serum z chemikaliami i ekstremalnymi lekami, aby na stałe pozbyć się skazy. Panika już więcej! Wypróbuj te fantastyczne pakiety do twarzy do przebarwień, z składnikami idealnymi z półek kuchennych i ciesz się tymi słynnymi znakami. Wkrótce Ty Reprezentacja Argentyny w piłce nożnej mężczyzn Koszulka również będziesz dzielić się tymi fantastycznymi pomysłami na modę z wieloma.
Zacznijmy od pakietu twarzy dla piegów i wad
Źródło: WordPress.com1. Pakiet ziemniaków
Większość czasopism modowych reklamuje ziemniaki jako najtańsze i najskuteczniejsze lekarstwo na przebarwienia, ponieważ ma naturalne właściwości wybielające i rozjaśniania skóry. Krawędź ziemniaków można codziennie wcierać na twarz lub alternatywnie nałożyć sok swobodnie i pozostawić do wyschnięcia przez około 20 minut przed umyciem. Staranowane ziemniaki można zastosować w skręconych obszarach do skoncentrowanego działania. Działa również jako niesamowity pakiet twarzy piegów.

Składniki:
Pulpa ziemniaczana
Gram mąka

Raz w tygodniu na twarzy można zastosować paczkę miazgi ziemniaczanej lub jej sok zmieszany z mąką gramową. Załadowana właściwościami oczyszczania mąka gram usuwa wszystkie zatkane zanieczyszczenia z porów wraz z martwymi komórkami. Eliminuje także ślady pryszczą i wady.
[Przeczytaj także: jak usunąć mole, piegi i plamy Leeds United Koszulka wiekowe]

Źródło: Pinterest.com2. Tulsi (Święta Bazylia), Mennica i Sok Lemon Sok Pack
Właściwości przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze liści tulsi są dobrze ustalone. Mennica, z właściwościami chłodzenia, uspokaja i pozbywa się wszystkich zaczerwienienia i brązowych plam powstających z powodu ekspozycji na słońce. Sok z cytryny z naturalnymi właściwościami wybielającymi rozjaśnia się i stopniowo zanika wszystkie blizny i wady. Łącznie tworzą bardzo mocny pakiet do twarzy dla przebarwień, skutecznych i bezpiecznych dla wszystkich rodzajów skóry.
Składniki:

Tulsi liści
Liście mięty
2-3 łyżki soku z cytryny

[Przeczytaj także: Najlepszy krem do wybielacza]
Aby przygotować paczkę, kilka liści tulsi, liści mięty i soku z cytryny dobrze mieszają się w blenderze, tworząc gładką paczkę. Jest to nakładane na czystą twarz i pozostawione do wyschnięcia przez około 20 minut, Manchester City Koszulka po czym jest zmywana zwykłą wodą. Korzystanie z niego każdego alternatywnego dnia wkrótce zapewni fantastyczne wyniki.

Źródło: gstatic.com3. Magia nasion kozieradek i wody różanej
Podobnie jak Tulsi, właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne nasion kozieradki sprawiają, że jest to fantastyczny składnik w różnych pakietach twarzy. Z powodzeniem zabija bakterie i inne infekcje trądziku powodujące blizny i skazy.
Składniki:

[SC: MediaD]
Składniki:
Suszony pomarańczowy lub cytrynowy proszek
Gruby mleko jogurtu lub kwaśnego masła
Miód

Suszony pomarańczowy lub cytrynowy proszek lub mieszankę obu jest pobierany w szklanej misce. Grube mleko jogurtu lub kwaśnego masła oraz trochę miodu i dobrze mieszane, tworząc gładką opakowanie. Maskę należy nałożyć równomiernie na twarz i pozostawić do wyschnięcia przez około 15-20 minut. Pakiet należy teraz usunąć w kierunku w górę mokrymi rękami, zanim twarz zostanie dobrze spłukana zimną wodą, a następnie osuszone. Maska najlepiej stosować dwa razy w tygodniu.
Źródło: Pinterest.com5. Samodzielne owoce i warzywa (soki)
[Przeczytaj także: Diy Cellulit Cremy]
Przygotowanie pakietu do twarzy dla piegów i skazy nie zawsze musi polegać na mieszaniu lub mieszaniu kilku składników. Po prostu pocieranie świeżego soczystego plastra owoców i warzyw lub nakładanie świeżego soku i pozwalając mu wyschnąć przed zmywaniem, również dałoby bardzo skuteczne rezultaty. Niektóre z najbardziej niesamowitych do użycia to:-
Kawałek czerwonej cebuli lub jej soku, ponieważ ma wysoką zawartość siarki
Dojrzała papaja ma papainę, która hamuje działanie tyrozynazy, przyczynę hiper pigmentacji. Codziennie wcierając go do skóry, pozostawia cudownie gładką i elastyczną skazę, bezpłatną skórę.

Źródło: Pinterest.Coletk, zrób dowolne z tych wspaniałych pakietów twarzy dla przebarwień. Daj nam znać, który pracował dla ciebie, a nawet jeśli czerpałeś przyjemność z czytania naszego postu.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *