Clothing Accessories

Jak dodać kolor i życie odzieży sublimacji?

Dokładnie jak dodać kolor, a także życie odzieży sublimacji?
11.05.2015, opublikowane przez ALANIC GLOBA
Noszenie dokładnie tego samego starego rodzaju ubrań z powtarzającymi się stylami, a także wzorami staje się nudne. Aby zapewnić przerwę od dokładnie tego samego typowego rodzaju ubrań, projektanci próbują, a także wymyślić nowe style, które są głównie genialnymi grafikami. Odciski te są konwencjonalnie wydrukowane na koszulach, co oznacza, że ​​wzór utknął w koszuli. Jednak ta technika ma wiele wad, takich jak druk ekranowy, dzięki czemu koszulka wygląda wyjątkowo odrapana. Z tego powodu producenci wymyślili znacznie bardziej zaawansowaną metodę rozumianą jako sublimację. Tutaj barwnik jest przekształcany w typ gazowy, który jest następnie wchłaniany przez materiał w rodzaju preferowanej konstrukcji. To sprawia, że ​​kolor koszulki jest szybki, a wydruk się nie zużywa, ponieważ staje się częścią samego materiału. Ta nowsza technika dostarczyła metody nowszych wzorów, a także wydruków, które można tak pięknie powielić na kawałek koszul. Kilka godnych uwagi, które sprawiły, że sublimacja odzież jest tak widoczna, są następujące.
Kreskówki, a także animowane postacie
Więc jaki jest twoja preferowana kreskówka? Popeye czy Tom, a także Jerry? Możesz uzyskać, co chcesz wydrukować na koszuli. Kolory, a także styl pojawiają się tak pięknie, że naprawdę się pojawią, jakby Tom biegał po tym, jak Jerry lub Popeye zje swój szpinak. Postacie animacji wyglądają autentycznie dzięki precyzji, z jaką procedura jest zakończona.

Sceniczny urok natury
Możesz szybko odtworzyć naturę, a także jej cudowny urok przy pomocy odzieży sublimacyjnej. Tak więc nieograniczone niebo, a także nieograniczona woda wyglądają jeszcze bardziej hipnotyzujące z wykorzystaniem sublimacji. Dobre aspekty, takie jak motyle, a także skomplikowane wzory w skrzydłach można pięknie przekazać życie z sublimacją.
Obrazy wybitnych osobowości
Noszenie koszulki Che Guera zawsze było popularne. Wzorzec używania koszulek ze zdjęciami wybitnych postaci jest tutaj, aby zostać. Wraz z sublimacją zdjęcia te wyglądają wyjątkowo autentyczne, a także atrakcyjne.

Jeśli jesteś właścicielem sklepu lub sprzedawcą sklepu, jest to najlepsze do zaopatrzenia w odzież sublimacji, ponieważ są one naprawdę poszukiwane. Możesz je zdobyć bezpośrednio od producentów odzieży sublimacji, ponieważ będą oni w stanie zapewnić znacznie lepsze koszty, ponieważ z pewnością kupujesz luzem.

Plik audio:
Odtwarzacz muzyki

00:00
00:00
00:00

Tagi:
sublimowana odzież
Odzież sublimacyjna
Producenci odzieży sublimacji

0 0 głosów
Ocena artykułu

Zaloguj sie

Etykieta

Nazwa*

E-mail*

Strona URL

Etykieta

Nazwa*

E-mail*

Strona URL

0 komentarzy

Inline Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *