Uncategorized

5 absolutnie ważne wskazówki dotyczące nieczołgów dla faceta

5 absolutnie ważne wskazówki dotyczące podkładki dla mężczyzn
15.12.2021, opublikowane przez Alanic Global

Musisz przyznać, że jeśli chodzi o bieliznę, przez większość czasu twoja ręka sięga dokładnie po to samo. Jest to zawsze ten sam kolor, dokładnie ten sam styl, nawet dokładnie taki sam rozmiar. Nie eksperymentujesz, nawet jeśli niedokładowanie jest wyraźnie odpowiednie! Okej, zrozumiałe jest, że nie ma tam ledwie żadnych szczegółowych informacji, więc robisz to, co wiesz. Jednak nie martw się! Ten krótki przewodnik poinformuje Cię, kiedy kupić bieliznę, dokładnie jak odkryć odpowiedni rozmiar, a także dokładnie, jak się nim zająć.
Kiedy kupić bieliznę?
Jeśli odkryjesz rozciągnięcie niedoblowania, wyblakły lub ma w nim więcej otworów niż materiał, nadszedł czas, aby kupić nową bieliznę. Teraz większość z was odkryje, że trudno jest rozstać się z preferowaną parą, jednak pamiętaj, nigdy nie pozwól, aby sentymentalność cię rządzić, jeśli chodzi o pnie, bokserki, bokserki. Bądź absolutnie bezwzględny, jeśli podkładka nie wygląda ostro, świeżo i w kształcie. Niektórzy profesjonaliści uważają nawet, że odpowiedni czas na zastąpienie nie dołączania jest po 25 myjkach. Następnie uważa się, że niedokładowanie zaczyna tracić właściwości chuszające wilgoć. Przydatność do przydatności świetnego elementu nieczołowego wynosi 6 miesięcy, a także powinieneś odrzucić swoje podkładkę dwa razy w roku. Kiedy korzystasz z niego poza tym, materiał zaczyna najpierw tracić swoją elastyczność. Nawet gdy czujesz się zwabiony, aby go nosić kilka miesięcy, nie jest to zdrowa praktyka! Jeśli jesteś właścicielem firmy zajmującej się firmą etykietą czytającym tego bloga, wierząc o miejsce, w którym można zdobyć stylowe, a także wygodne hurtowe podkładki osobistej etykiety, skontaktuj się tylko z producentami osobistej etykiety w USA!
Zawsze płacić odsetki na tkaninę
Dzisiaj materialne opcje nieruchomości mężczyzn nie są bardziej ograniczone, jednak to, co należy pamiętać, że nie powinieneś wybierać żadnego rodzaju tkaniny, jednak na zakupy nieczyste, powinieneś patrzeć na 2 tkaniny – Cotton jako jak Cóż, jak elastan. Pamiętaj, że każdy rodzaj boksera, krótki lub bagażnik ma 8 do 10% elastanu, jest doskonałym wyborem. Jeśli nie jesteś w stanie odkryć elementu nieczołowego bez elastanu, poszukaj bawełny, szczególnie w celu rutynowego zużycia. Unika infekcji, a także oferuje najlepszą wentylację. Ponadto bawełna nie zatrzymuje zapachów, a także swędzenie w przeciwieństwie do materiałów syntetycznych.
Zadbaj o rozmiar nie dołączania, a także cięcie
Świetnym punktem początkowym do sprawdzenia rozmiaru niedoblowania jest talia. Na przykład, jeśli wybierasz spodnie z 32 -calowym środkowym, to jest to rozmiar, że powinieneś ufać bieliźnie. Niezawodalne marki nie dołączające zawsze będą zawierać wykres rozmiaru. Możesz go wykorzystać, aby odkryć, który rozmiar nieczyny idealnie pasuje do pomiarów. Niezwykle sugeruje się, aby kupić tylko jedną parę najpierw, jeśli masz ochotę wypróbować nową markę lub styl bielizny. Zapewni to, że wybrany rozmiar jest tak naprawdę rozmiar, który Ci pasuje. Po tym, jak masz ochotę na dopasowanie, śmiało i pewnie dodaj tyle par, ile chcesz. Chociaż rozmiar jest ważnym czynnikiem w nieczrzeniu, jednak nie jest to najważniejszy aspekt, ponieważ większość oferowanych obecnie nieczystości jest rozciągna. Każdy rozmiar obejmuje margines 20-30%. To cięcie, które ostatecznie decyduje o poziomie komfortu. Więc bądź bardzo ostrożny co do rodzaju kupowanego cięcia.
Trunks, majtki czy bokserki?
Często chcesz pozostać w stylu nieczołowym, który zawsze działa dla Ciebie. Jednak zawsze powinieneś eksperymentować, nie tylko, ponieważ możesz znaleźć rozmiar, który pasuje do ciebie znacznie lepiej, ale nie każdy styl nieruchomości działa z każdym rodzajem odzieży. Na przykład formalne spodnie są znacznie lepiej połączone z pniami, jednak użycie ich z briefami jest zwykłym błędem, większość z was popełniła. Jeszcze jeden typowy jest przekonanie, że zarówno pnie, jak i bokserki są wymienne, kiedy nie są! Bokserki mają nieco luźniejszy kształt, a także fantastyczne, gdy śpisz lub relaksujesz. Spośród 3 głównych bokserów, pni oraz majtek, upewnij się, że wybierzesz swój idealny mądrze!
Utrzymywać w czystości
Niepoprawnie umyte lub niemyte niedokładowanie jest lęgowym podłożem zarazków, bakterii, a także grzybów. Niektóre raporty udowodniły nawet, że z czasem niedoblowanie zbiera mikroskopijne kawałki kału. Pranie ich jest niezbędne! Podczas mycia użyj umiarkowanego detergentu i ciepłej wody. Nigdy nie wkładaj go do pralki, ponieważ rozciąga się na materiał, a także szybciej pogarsza sprężystość. Dbając o swoją bieliznę, nie tylko będziesz mieć czyste, ale również utrzyma ją zarówno od brudu, jak i potu, oferując przytulne dopasowanie.
Bycie retAiler w przeglądaniu modnych, trwałych hurtowych odzieży w Las Vegas, powinieneś spieszyć się, a także natychmiast połączyć z renomowanym producentem odzieży! Sprawdź obszerny katalog, a także dokonaj zakupu masowego!
Pobieranie katalogu – uzyskaj 40% zniżki na hurtowe
Wersja audio: kliknij tutaj
Tagi:
Producenci odzieży w Las Vegas
Producenci odzieży Las Vegas
Hurtowa odzież Las Vegas
męskie producent nie dołączania
męskie producenci nie dołączania USA
Hurtowe ubrania w Las Vegas
Sprzedawcy odzieży hurtowej w Las Vegas
Hurtowe ubrania sprzedawcy Las Vegas

0 0 głosów
Ocena artykułu

Zaloguj sie

Etykieta

Nazwa*

E-mail*

Adres URL witryny

Etykieta

Nazwa*

E-mail*

Adres URL witryny

0 komentarzy

Inline Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *